Schedules

WESTERN NATIONAL CHAMPIONSHIPS

Date Start GM# Location Division HOME   VISITOR  
23-Jun 19:00 1101 Rink 6 8U 'AA' Beaumont Bombers 0 Red Deer Gunners 8
23-Jun 19:00 1201 Rink 7 10U 'AA' Strathcona Dragons 2 Jr. Kodiaks 10
23-Jun 19:00 1301 Rink 8 10U 'A' SP Steel Hounds 8 Edmonton Lightning 8
23-Jun 19:00 1401 Rink 5 12U 'AAA' Red Deer Snipers Black 9 Edmonton Snipers 1
23-Jun 20:00 1402 Rink 5 12U 'AAA' Wetaskwin Jr. Ice 7 Red Deer Snipers White 5
23-Jun 20:00 1501 Rink 7 12U AA/A Stealth 11 Sherwood Park Knights 6
23-Jun 20:00 1601 Rink 8 14U AAA/AA Misfits 3 Hitmen  9
23-Jun 20:00 1701 Rink 6 14U 'A' Team Rage 3 SP Saints 5
23-Jun 21:00 1602 Rink 8 14U AAA/AA Tropic Thunder  6 Edmonton Bears  3
23-Jun 21:00 1702 Rink 5 14U 'A' Shock Waves 6 Stony Plain Knights 6
23-Jun 21:00 1703 Rink 6 14U 'A' Team Prism 12 Team West 6
23-Jun 21:00 1802 Rink 7 17U 'AAA' Red Deer Snipers Black 0 Kodiaks 5
23-Jun 22:00 1801 Rink 5 17U 'AAA' Team United 9 Red Deer Snipers White 2
23-Jun 22:00 1901 Rink 6 17U AA/A Mustangs 14 Grizzlies 6
23-Jun 22:00 1902 Rink 7 17U AA/A Dingos 5 Sluggers 6
23-Jun 22:00 2001 Rink 8 Junior AAA Sherwood Park Wild 7 Solar Bears 3
24-Jun 8:00 1102 Rink 7 8U 'AA' Beaumont Bombers 3 Team West 2
24-Jun 8:00 1302 Rink 8 10U 'A' Red Deer Snipers 8 Moose Jaw Breakers 4
24-Jun 8:00 1403 Rink 5 12U 'AAA' Red Deer Snipers Black 8 Wetaskwin Jr. Ice 0
24-Jun 8:00 1404 Rink 6 12U 'AAA' Edmonton Snipers 7 Red Deer Snipers White 5
24-Jun 9:00 1103 Rink 7 8U 'AA' Red Deer Gunners 9 Langdon Hounds 1
24-Jun 9:00 1202 Rink 5 10U 'AA' Calgary Thunder 2 Moose Jaw Breakers 10
24-Jun 9:00 1502 Rink 6 12U AA/A Spitfires 4 Didsbury Rampage 1
24-Jun 9:00 1603 Rink 8 14U AAA/AA Tropic Thunder  9 Calgary RollerHawks  1
24-Jun 9:00 2002 Ardrossan Junior AAA Sherwood Park Wild 7 Old Mil 3
24-Jun 10:00 1604 Rink 6 14U AAA/AA Hitmen  8 Didsbury Rampage 0
24-Jun 10:00 1605 Rink 7 14U AAA/AA Edmonton Bears  6 RD Tour Snipers 3
24-Jun 10:00 1606 Rink 8 14U AAA/AA Misfits 9 RD Snipers White  1
24-Jun 10:00 1903 Rink 5 17U AA/A Grizzlies 0 Mighty Ducks 1
24-Jun 10:00 2003 Ardrossan Junior AAA Solar Bears 12 Aces 4
24-Jun 11:00 1704 Rink 7 14U 'A' Team Rage 0 Shock Waves 8
24-Jun 11:00 1705 Rink 8 14U 'A' SP Saints 7 Team West 7
24-Jun 11:00 1803 Ardrossan 17U 'AAA' Red Deer Snipers White 2 Kodiaks 5
24-Jun 11:00 1904 Rink 5 17U AA/A Mustangs 3 Dingos 4
24-Jun 11:00 1905 Rink 6 17U AA/A Didsbury Rampage 9 Sluggers 5
24-Jun 12:00 1001 Rink 8 10 Under SKILLS
24-Jun 12:00 1503 Rink 5 12U AA/A Spitfires 4 Team West 5
24-Jun 12:00 1504 Rink 6 12U AA/A Didsbury Rampage 4 Sherwood Park Knights 6
24-Jun 12:00 1706 Rink 7 14U 'A' Team Prism 6 Stony Plain Knights 14
24-Jun 12:00 1804 Ardrossan 17U 'AAA' Red Deer Snipers Black 6 Team United 3
24-Jun 13:00 1002 Rink 8 12 Under SKILLS
24-Jun 13:00 1203 Rink 5 10U 'AA' Strathcona Dragons 6 Calgary Thunder 9
24-Jun 13:00 1204 Rink 6 10U 'AA' Jr. Kodiaks 9 Moose Jaw Breakers 6
24-Jun 13:00 1303 Rink 7 10U 'A' SP Steel Hounds 2 Red Deer Snipers 6
24-Jun 13:00 2004 Ardrossan Junior AAA Old Mil 8 Aces 6
24-Jun 14:00 1003 Rink 8 14 Under SKILLS
24-Jun 14:00 1104 Rink 5 8U 'AA' Langdon Hounds 8 Beaumont Bombers 6
24-Jun 14:00 1105 Rink 6 8U 'AA' Red Deer Gunners 9 Team West 1
24-Jun 14:00 1304 Rink 7 10U 'A' Edmonton Lightning 4 Moose Jaw Breakers 11
24-Jun 14:00 1906 Ardrossan 17U AA/A Grizzlies 3 Didsbury Rampage 11
24-Jun 15:00 1405 Rink 5 12U 'AAA' Red Deer Snipers White 3 Red Deer Snipers Black 11
24-Jun 15:00 1406 Rink 6 12U 'AAA' Edmonton Snipers 5 Wetaskwin Jr. Ice 2
24-Jun 15:00 1607 Rink 7 14U AAA/AA Calgary RollerHawks  1 RD Tour Snipers 9
24-Jun 15:00 1608 Rink 8 14U AAA/AA RD Snipers White  5 Didsbury Rampage 9
24-Jun 15:00 1907 Ardrossan 17U AA/A Dingos 1 Mighty Ducks 9
24-Jun 16:00 1205 Rink 5 10U 'AA' Moose Jaw Breakers 9 Strathcona Dragons 1
24-Jun 16:00 1206 Rink 6 10U 'AA' Jr. Kodiaks 9 Calgary Thunder 1
24-Jun 16:00 1505 Rink 7 12U AA/A Team West 8 Didsbury Rampage 1
24-Jun 16:00 1707 Ardrossan 14U 'A' Stony Plain Knights 8 Team Rage 1
24-Jun 16:00 1908 Rink 8 17U AA/A Sluggers 4 Mustangs 3
24-Jun 17:00 1506 Rink 7 12U AA/A Stealth 9 Spitfires 3
24-Jun 17:00 1708 Ardrossan 14U 'A' Shock Waves 4 Team West 5
24-Jun 17:00 1805 Rink 8 17U 'AAA' Red Deer Snipers White 1 Red Deer Snipers Black 5
24-Jun 17:00 2005 Rink 5 Junior AAA Aces 4 Sherwood Park Wild 4
24-Jun 17:00 2006 Rink 6 Junior AAA Solar Bears 4 Old Mil 4
24-Jun 18:00 1106 Rink 7 8U 'AA' Team West 9 Langdon Hounds 7
24-Jun 18:00 1305 Rink 5 10U 'A' Moose Jaw Breakers 6 SP Steel Hounds 5
24-Jun 18:00 1306 Rink 6 10U 'A' Edmonton Lightning 2 Red Deer Snipers 8
24-Jun 18:00 1709 Ardrossan 14U 'A' SP Saints 5 Team Prism 9
24-Jun 18:00 1806 Rink 8 17U 'AAA' Kodiaks 6 Team United 1
24-Jun 19:00 1207 Rink 8 10U 'AA' Kodiaks 10 Dragons 2
24-Jun 19:00 1407 Ardrossan 12U 'AAA' Snipers Black 13 Snipers White 5
24-Jun 19:00 1609 Rink 5 14U AAA/AA RD Tour Snipers 4 Tropic Thunder  6
24-Jun 19:00 1610 Rink 6 14U AAA/AA Edmonton Bears  6 Calgary RollerHawks  4
24-Jun 19:00 1611 Rink 7 14U AAA/AA Didsbury Rampage 4 Misfits 12
24-Jun 20:00 1208 Rink 8 10U 'AA' Moose Jaw 10 Calgary Thunder 2
24-Jun 20:00 1408 Ardrossan 12U 'AAA' Edm Snipers 0 Jr. Ice 1
24-Jun 20:00 1507 Rink 5 12U AA/A Didsbury Rampage 4 Stealth 12
24-Jun 20:00 1508 Rink 6 12U AA/A Sherwood Park Knights 9 Team West 8
24-Jun 20:00 1612 Rink 7 14U AAA/AA RD Snipers White  1 Hitmen  9
24-Jun 21:00 1710 Rink 7 14U 'A' Shockwaves 5 Team Rage 1
24-Jun 21:00 1711 Rink 8 14U 'A' SP Saints 4 Team West 7
24-Jun 21:00 1807 Rink 5 17U 'AAA' Kodiaks 11 RD White 3
24-Jun 21:00 1808 Rink 6 17U 'AAA' Snipers Black 2 (OT) Team United 1
24-Jun 21:00 1909 Ardrossan 17U AA/A Didsbury Rampage 8 Mighty Ducks 4
25-Jun 8:00 1107 Rink 7 8U 'AA' RD Gunners 9 Langdon 0
25-Jun 8:00 1108 Rink 8 8U 'AA' Beaumont 3 Team West 5
25-Jun 8:00 1509 Rink 5 12U AA/A Sherwood Park Knights 7 Spitfires 2
25-Jun 8:00 1510 Rink 6 12U AA/A Team West 2 Stealth 7
25-Jun 9:00 1307 Rink 5 10U 'A' RD Snipers 9 Edm Lightning 3
25-Jun 9:00 1308 Rink 6 10U 'A' Moose Jaw 12 Steel Hounds 4
25-Jun 9:00 1613 Rink 7 14U AAA/AA Tropic Thunder 9 Misfits 4
25-Jun 9:00 1712 Rink 8 14U 'A' Stony Plain 11 Team West 5
25-Jun 9:00 1713 Ardrossan 14U 'A' Team Prism 4 Shockwaves 9
25-Jun 10:00 1409 Rink 8 12U 'AAA' Bronze RD Snipers White 3 Edm Snipers 7
25-Jun 10:00 1614 Rink 5 14U AAA/AA Bears 4 Hitmen 5
25-Jun 10:00 1615 Rink 6 14U AAA/AA Tour Snipers 6 RD Snipers White 0
25-Jun 10:00 1616 Rink 7 14U AAA/AA Calgary Roller Hawks 5 Didsbury Rampage 2
25-Jun 10:00 2007 Ardrossan Junior AAA SP Wild 6 Aces 7 (OT)
25-Jun 11:00 1410 Rink 8 12U 'AAA' Gold RD Black 11 Wetaskiwin 2
25-Jun 11:00 1511 Rink 5 12U AA/A Knights 4 Team West 3
25-Jun 11:00 1910 Rink 6 17U AA/A Mustangs 4 Grizzlies 7
25-Jun 11:00 1911 Rink 7 17U AA/A Mighty Ducks 4 Sluggers 6
25-Jun 11:00 2008 Ardrossan Junior AAA Solar Bears 1 Old Mill 3
25-Jun 12:15 1109 Rink 8 8U 'AA' Bronze Langdon Hounds 3 Beaumont Bombers 4
25-Jun 12:15 1209 Rink 6 10U 'AA' Bronze Dragons 4 Calgary Thunder 5
25-Jun 12:15 1210 Rink 7 10U 'AA' Gold Kodiaks 2 Moose Jaw Breakers 5
25-Jun 12:15 1309 Rink 5 10U 'A' Bronze Edmonton Lightning 14 SP Steel Hounds 6
25-Jun 12:15 1809 Ardrossan 17U 'AAA' Bronze Red Deer White 3 Team United 6
25-Jun 13:15 1110 Rink 8 8U 'AA' Gold RD Gunners 10 Team West 3
25-Jun 13:15 1310 Rink 5 10U 'A' Gold Snipers 6 Moose Jaw Breakers 1
25-Jun 13:15 1714 Rink 6 14U 'A' Bronze Team West 6 Prism 4
25-Jun 13:15 1715 Rink 7 14U 'A' Gold Stony Plain Knights 5 Shockwaves 8
25-Jun 13:15 1810 Ardrossan 17U 'AAA' Gold Kodiaks 5 Red Deer Black 3
25-Jun 14:30 1512 Rink 7 12U 'A' Gold Spitfires 3 Didsbury Rampage 6
25-Jun 14:30 1513 Rink 8 12U 'AA' Gold Stealth 8 Knights 7
25-Jun 14:30 1912 Rink 5 17U 'A' Gold Dingos 7 Grizzlies 4
25-Jun 14:30 1913 Rink 6 17U 'AA' Gold Didsbury Rampage F Sluggers F
25-Jun 14:30 2009 Ardrossan Junior Bronze Sherwood Park Wild 3 Solar Bears 6
25-Jun 15:45 1617 Rink 5 14U 'AA' Bronze Snipers White 3 Didsbury Rampage 8
25-Jun 15:45 1618 Rink 6 14U 'AAA' Bronze Misfits 7 Bears 3
25-Jun 15:45 1619 Rink 7 14U 'AA' Gold Snipers Tour 6 Calgary Rollerhawks 3
25-Jun 15:45 1620 Rink 8 14U 'AAA' Gold Tropic Thunder 8 Hitmen 4
25-Jun 15:45 2010 Ardrossan Junior Gold Aces 4 Old Mill 6